Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2011-04-05 10:16:18

piea

Re: ITAKA

Agata, ja  sie wybieram na Tene i Maderę w 2012! czyli w przyszłym sezonie; sprawdzałam te wycieczki łączone Itaki i myślę że znacznie lepiej zrobisz jak pojedziesz sobie do jakiegoś wybranego na bazę wypadową hotelu na 2 tygodnie i zwiedzisz Tene i Gomere indywidualnie!
Już nawet nie chodzi o to ze wyjdzie Ci to znacznie taniej, ale przede wszystkicm zobaczysz więcej i swoim tempem! ( Szczególnie TY !Kobieto! zjeździłaś Stany sama to i Kanary sobie zobaczysz sama! );
a te wycieczki łączone z Itaki mają pioruńskie ceny ! i trwaja 9-10 dni!)
Ja mam właśnie zamiar tak zrobić: kupić  jakąś fajną ofertę na połowę maja na 2 tygodnie, wynająć autko i zdobywać!!! (a na Maderę może w styczniu...jak znowu coś  nie wypali!)

 

#17 2011-04-05 16:56:48

texarkana

Re: ITAKA

Kto wie, może tak zrobię?
Problem tylko w tym, że z reguły wszystkie nasze (rodzinne) plany rozbijają się o to, że jak mnie się uda wykroić termin urlopu, to moja "lepsza połowa" nie może, nie mówiąc już o dziecku, które najczęściej... "nie zasługuje" wink
Czasem muszę jechać naprawdę sama, bo inaczej nic bym nie zobaczyła. A wtedy jednak wycieczka z biurem lepsza.

 

#18 2011-04-06 12:15:16

Usmiech_com_pl

Re: ITAKA

Ja też chętnie wyjechałbym gdzieś za granicę,ale wiem że równie fajne i udane wczasy można spędzić w Polsce,wystarczy wybrać tylko dobrą miejscowość oraz pensjonat.

 

#19 2011-04-10 01:58:24

texarkana

Re: ITAKA

 

#20 2011-04-13 21:50:21

texarkana

Re: ITAKA

Zawiadamiam, że Itaka grzecznie i terminowo kasę zwróciła co do złotówki. I pomyślec, że miałam jechać na Lanzarote w najbliższą sobotę... Teraz mi się w to nie chce wierzyć. Tylko przewodnik stojący na półce dowodzi, że tak miało być.

 

#21 2011-04-14 08:56:14

piea

Re: ITAKA

Ja tak miałam w styczniu z Maderą (też z Itaką).
Rezerwacja zrobiona, zapłacone, przewodnik kupiony i przeczytany.... i coś wypadło, co wykluczyło ten wyjazd!sad,
ale to nie z winy Itaki- tylko mojej brzydszej połowy! a raczej pracy mojej brzydszej połowy!
(kasy by niestety  Itaka nie oddała- bo rezygnacja nastapiła dosłownie 6 dni przed wylotem!!!) , ale pojechał za nas kolega z żoną i O Matko Boska- wrócił zachwycony i zakochany w Maderze!smile

 

#22 2011-04-14 17:20:48

texarkana

Re: ITAKA

 

#23 2011-05-17 13:54:13

Bernadeta_eu

Re: ITAKA

Bardzo fajnie że jak do tej pory biuro podróży nie zawiodło i oby tak dalej. Co prawda różne są opinie,ale przeważają te pozytywne.

 

#24 2012-08-28 13:42:34

michaska90

Re: ITAKA

Ja mam dokładnie takie same odczucia. Sprawdzone przez nas juz 3 razy i na pewno na tym nie poprzestaniemy. A teraz zastanawiamy sie juz nad wyjazdem zimowym.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh