Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#61 2011-09-14 12:52:24

podroznik

Re: polecane biura podróży

Ale przecież UL to nie typowe biuro podróży tylko promy. Ja nie przepadam za dużymi biurami, w ogóle nie przepadam za typowymi wyjazdami. Jeśli jechać to nie leżeć na piasku tylko coś zobaczyć, poznać...
Jeśli kręci Was turystyka aktywna to polecam małe biuro podróży, które prowadzą nie przedsiębiorcy ale pasjonaci podróżowanie - TRAVELTI.pl. Np. jako nieliczni nw Dolnym Śląsku organizują weekendowe wypady w integracyjno-trekkingowe.

 

#62 2011-09-16 00:17:51

texarkana

Re: polecane biura podróży

Osobiście nie znam tego biura, ale dla osób żądnych wrażeń i PRAWDZIWEGO ZWIEDZANIA podobno świetna opcją jest biuro Laurazja

 

#63 2011-11-23 10:58:04

kangur

Re: polecane biura podróży

Co prawda bylismy tylko na jednej wycieczce z Rainbow Tours ale bylo swietnie: organizacja, program, platnosci, przewodniczka, przejazdy, hotele, itp, itd... wszystko super! Mile wspomnienia i nie ma sie do czego przyczepic...napewno jeszcze skorzystamy i polecamy wszystkim smile

 

#64 2011-11-23 14:36:12

AniaMW

Re: polecane biura podróży

To zależy od potrzeb i oczekiwań - na szczęście jest w czym wybierać.

Jeżeli chodzi np. o wyjazdy zimowe, na narty - mam kilka ulubionych biur:
- narty we Włoszech, w dobrym standardzie (hotele) - Antavia - biuro z Krakowa,
- narty w Alpach - różne kraje - noclegi w apartamentach (z własnym gotowaniem), + możliwość 2h jazdy z instruktorem - Sport Centrum biuro z Bielska-Białej,
- narty w różnych krajach, najtaniej, choć z wyżywieniem (prowiant i kucharka jedzie z Polski) - Optim Travel biuro z Rzeszowa.

Wyjazdy objazdowe (często połączone też z przelotami) - z własnych doświadczeń polecam:
- Sigma Travel - ciekawe programy, dobry standard a ceny nie specjalnie wyśrubowane,
- Biura Pallotynów: Apostolos z Częstochowy i Ecclesia z W-wy - drogie ale najwyższy standard wszystkich świadczeń, przebogate, b. intensywne programy i żadnych niespodzianek: wszystkie koszty wyjazdu są w cenie (żadnych wycieczek fakultatywnych czy płatności za napoje do posiłków, itp.)

 

#65 2012-05-20 04:11:22

sarita

Re: polecane biura podróży

Z Triadą  jeżdzimy od sześciu lat i zawsze byliśmy zadowoleni, wszystko było przygotowane i przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Mam nadzieję, że kolejny raz wrócimy  pełni wrażeń i wspaniałych przeżyć.Napiszę  po powrocie. Pozdrawiam

 

#66 2012-05-20 09:29:38

piea

Re: polecane biura podróży

 

#67 2012-05-20 21:18:49

Kasia6555

Re: polecane biura podróży

dobrze Alicja,ze o tym wspomniałaś....bo własnie niedawno głosno było na ten temat.....wiec się zastanawiam,jak to sie ma do powrotu pełnego wrażen i wspaniałych przeżyc o czym pisze sarita-może faktycznie bedzie miała pełno wrazen/////

 

#68 2012-06-03 22:19:35

Hanna

Re: polecane biura podróży

Jeżdżę od wielu lat z Sigmą Travel i zdecydowanie polecam. Raz byłam z Logos Tour. Też dobre, ale wysoka półka i adekwatnie wysokie ceny.
Pozdrawiam.

 

#69 2012-10-31 12:58:13

Mala

Re: polecane biura podróży

ja nie mam swojego ulubionego biura podrozy i tak jak napisała Wiktoria czy Jurek wolę sama organizować sobie wyjazdy, najcześciej korzystam przy tym z wyszukiwarek biletów lotniczych i hoteli:)

 

#70 2012-10-31 14:52:04

niania78

Re: polecane biura podróży

Jeśli chodzi o biura podróży to moje ulubione Tui, ale to wiąże się z bardziej wypasionymi urlopami...to bardziej dostępne to Funclub, głównie autokarem - ale też było super :-) i tanioszka. Dalej Sun & Fun  i kolejne udane wakacje..Był w międzylocie jeszcze Almatur, Neckermann, Alfa Star...ale te trzy na początku najlepiej wspominam..
Pozdrawiam Wszystkich Podróżników tych małych i dużych :-)

 

#71 2012-11-01 20:22:57

katerina

Re: polecane biura podróży

Tez mysle,ze Tui i Neckerman to solidne biura z wyzszej polki.W najbardziej egotycznych zakatkach  moich podrozy nie zabraklo zadnego z powyzszych.Osobiscie nie czesto korzystam z uslug biur podrozy,bo wole wypoczynek na wlasna reke:)

 

#72 2012-11-14 11:47:38

myszka

Re: polecane biura podróży

ja też z rainbow mam dobre wspomnienia:)

 

#73 2012-12-05 10:24:19

VillaHolidayPark_pl

Re: polecane biura podróży

Ja zawsze staram się szukać ofert wycieczkowych,których cena nie jest podejrzana niska,w przeciwnym razie z daleka czuje podstęp,już jednak wchodza uprzedzenia z tego co się słyszy odnośnie upadłości. Dobra i pewna wycieczka z reguły nie jest tania.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh